26-10-2021

Ndryshojnë temperaturat, ja parashikimi i motit për nesër

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës​​​​​​​​​​​​​ ka njoftuar se të dielën në vend do të mbretërojë mot me diell dhe vranësira.

“Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-14 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 23-25 gradë Celsius”, thuhet në njoftimin e IHMK-së”.

Asnjë koment

Comments are closed.