28-05-2020

Në Korishë të Prizrenit nesër përurohet Stadiumi ndihmës

Në lokacionin “Boka Boka”, në fshatin Korishë të Prizrenit, nesër në ora 11:00 do të bëhet përurimi i stadiumit ndihmës.

Këtë e ka njoftuar Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, përmes një komunikate.
 
Përurimin do ta bëjë ministri Kujtim Gashi. /GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.