17-06-2024

Në Prizren digjet një shtëpi

Policia ka njoftuar për djegien e një shtëpie në Prizren.

Rasti ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të djeshëm.

Një person ka raportuar se në rrethana të panjohura nga zjarri është përfshirë shtëpia e tij.

Njësitë relevante dhe zjarrfikësit kanë dal në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin./GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.