21-01-2022

Në Prizren lëndohet rëndë një punëtor

Në vendin e tij të punës është lënduar një punëtor në Prizren. Njoftohet se ai ka marrë lëndime të rënda trupore.

“Raportohet se viktima mashkull /K shqiptar derisa ishte duke punuar me kamionin e tij ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe i njëjti është dërguar në QKUK-Prishtinë”, njofton Policia e Kosovës në raportin ditor.

Asnjë koment

Comments are closed.