Nën ndikimin e alkoolit një grua sulmon një burrë në kafiteri në Prizren

Gjatë ditës së djeshme një burrë në Prizren është sulmuar nga një grua e cila ishte nën ndikimin e alkoolit.

Rasti sipas policisë ka ndodhur në një kafiteri teksa edhe viktima edhe e dyshuara kanë pranuar tretman mjekësor.

“Sheshi i Lidhjes, Prizren 25.11.2022-18:30. Viktima mashkull kosovar ka pranuar tretman mjekësor pasi që i njëjti derisa ka qenë në një kafiteri është sulmuar fizikisht nga e dyshuara femër kosovare e cila ishte nën ndikim të alkoolit. Viktima dhe e dyshuara kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, rasti në procedurë të rregullt” thuhet në raportin 24 orësh të policisë.