20-05-2024

Nga Liria largohet edhe trajneri

Pas njoftimeve për largimin e disa lojtarëve, KF Liria ka njoftuar sot edhe për largimin e trajnerit, raporton Gazeta e Prizrenit.

Këtë njoftimi klubi prizrenas e bëri përmes njoftimit në rrjete sociale:

Mirsad Jonuz , nuk është më kryetrajner i Lirisë

Mund të jetë një imazh i 2 persona, njerëz që luajnë futboll, persona që luajnë futboll dhe teksti

Sot në mesditë, me marrëveshje klubi dhe trajneri Mirsad Jonuz, kanë ndëprerë bashkëpunimin.

“Po.Liria sot ka ndërprerë kontratën me marrëveshje të dyanshme.

Trajnerin e falenderojmë për punën dhe i urojmë suksese”, ka thënë Valon Osmani, kryetar.

Liria, shpejtë do të zyrtarizojë trajnerin e ri, që do t’i prijë skuadrës në edicionin pranveror.

/ Gazeta e Prizrenit

 

Asnjë koment

Comments are closed.