02-07-2022

Nis shtrimi i fushës në stadiumin “Arena Kombëtare” (Video)

Ka nisur shtrimi i fushës me tapetin e gjelbërt në stadiumin “Arena Kombëtare”. Punimet në stadiumin më të ri të Shqipërisë janë drejt përfundimit dhe ai pritet të jetë gati deri në nëntor të 2019-ës.

Ndeshja e parë që pritet të luhet në “Arenën Kombëtare” është ajo midis Shqipërisë dhe Francës, e vlefshme për kualifikimet e Euro 2020. Ndeshja është parashikuar të luhet më 17 nëntor./ TCH

 

 

 

Asnjë koment

Comments are closed.