16-04-2021

Një femër nga Prizreni e bën për spital një mashkull

Policia ka njoftuar se një femër nga Prizreni ka rrahur një mashkull, duke e bërë për spital

Në raportin 24-orësh, bëhet e ditur se fjala është për dhunë familjare, raporton Gazeta e Prizrenit.

“Prizren 28.12.2020 – 23:20. Viktima mashkull kosovar ka njoftuar në polici se ishte sulmuar fizikisht nga e dyshuara femër kosovare. Viktima ka  pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e policisë.

Asnjë koment

Comments are closed.