23-04-2024

Një kosovar mbytet në Durrës

Një turist ka humbur jetën sapo është futur në det për t’u larë. Burime nga policia bëjnë me dije se rreth orës 12:46, në lagjen Nr.13,Durrës, shtetasi S.A., 49 vjeç, banues në Gjermani, është futur në det dhe ka gjetur vdekjen.

I mbyturi është shtetas nga Kosova, por banues në Gjermani dhe kishte ardhur për pushime në Durrës.

Paraprakisht dyshohet se bëhet fjalë për atak kardiak. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes./tch/

Asnjë koment

Comments are closed.