16-07-2024

Një muaj paraburgim ndaj dy të dyshuarve për spiunazh

Prokuroria Themelore në Prishtinë ka vendosur një muaj paraburgim për dy të dyshuarit për spiunazh nga Ferizaj, Bedri Shabani dhe Muharrem Qerimi.
Kështu bën të ditur burime të IndeksOnline.

Asnjë koment

Comments are closed.