24-09-2021

Një person në Prizren lëndohet në vendin e punës

Një person në Prizren është lënduar në vendin e punës.

Sipas njoftimit nga Policia, derisa ishte duke i kryer disa punime është rrëzuar nga shkallët dhe ka pësuar lëndime të lehta trupore i cili ka pranuar trajtim mjekësor.

Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori i shtetit.

Asnjë koment

Comments are closed.