15-07-2024

Njoftimi i Ballkanit për biletat kundër Plzenit

Skuadra e Ballkanit do të marr pjesë për të dytin vit radhazi në fazën e grupeve të Conference League.

Kampioni i Kosovës, ndeshjen e parë do ta luaj si mysafir, kundër skuadrës çeke, Viktoria Plzen.

Ballkani ka njoftuar tifozët se tashmë klubi çek ka nxjerr në shitje biletat për këtë ndeshje, dhe kushdo që dëshiron të siguroj biletë, të kontaktojnë zëdhenësin e klubit, Jetullah Kuqi.

Ndeshja Plzen – Ballkani, zhvillohet me 21 shtator nga ora 21:00./GS

Asnjë koment

Comments are closed.