22-06-2024

Nusja e Milot Rashicës befason me veshjet tradicionale në kanagjeqin e saj!

Sot nusja e tij ka mbajtur kanagjeqin ku edhe ka mbledhur familjarët e shoqërinë e ngushtë, shkruan “Kosovarja”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E për këtë ditë të veçantë nuk kishin se si të mos shkrepeshin disa foto për kujtime.

Si një nuse tradicionale ajo duket si mos më mirë, derisa e tëra është mbuluar ari dhe me veshje të ndryshme.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Një nuse e kompeltuar dhe e dalluar  nga të gjitha është Belkizja.

Këto janë fotot madhështore të saj. /Kosovarja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Asnjë koment

Comments are closed.