22-06-2024

Pal Lekaj tall LDK-në dhe VV-në: Më vie MIRË më vie

Ministri në detyrë i Infrastrukturës, Pal Lekaj, ka ironizuar me mospajtueshmërinë në mes të LDK-së dhe Vetëvendosjes rreth një bashkëpunimi parazgjedhor.

“Çfarë “dashurie” ka lindur mes atyre që urreheshin!”, ka shkruar në Facebook Lekaj i cili vjen nga AAK, transmeton Klan Kosova.

I njohur me frazën “më vie keq më vie” Lekaj e ka modifikuar atë në këtë rast, duke shkruar: Më vie mirë më vie.

Asnjë koment

Comments are closed.