05-08-2020

parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme

Dy ditët e ardhshme do të mbajë mot me diell dhe vranësira të dendura të cilat do të krijojnë kushte për reshje shiu dhe shkarkime rrufesh.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 16-17 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e  ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 28-32 gradë Celsius.

  • Do të fryjë erë kryesisht nga veriperëndimi me shpejtësi 1-11 m/s.

    Asnjë koment

    Comments are closed.