24-05-2022

Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme

Instituti Hidrometerologjik njofton se mbi vendin tonë në dy ditët e ardhshme do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 3-5gradë Celsius, ndërsa, maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 17-20 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i verilindjes.

Lexo edhe:

Shaqir Totaj i PDK-së del i pari në Prizren pa votat e subjekteve në koalicion të VV-së

Asnjë koment

Comments are closed.