18-08-2022

Parashikimi i motit për sot

Në Kosovë për sot do të mbajë mot me intervale me diell, pasdite priten zhvillime të rrebesheve me bubullima.

Sipas Prishtina Weather, temperatura minimale është 15 gradë celsius dhe ajo maksimale 28 gradë celsius.

Erë e lehtë do të fryjë nga krahu verior për pesë metra në sekondë.

Temperaturt pritet të ngriten nga e hëna.

 

 

Asnjë koment

Comments are closed.