22-07-2024

Parashikimi i motit për sot

Për sot parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe shumë i nxehtë.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 14 – 17°C, ndërsa ato maksimale prej 29 – 33 °C.

Mund të jetë një imazh i teksti

Era do të fryjë nga kuadrati i veriut me shpejtësi prej 11-32 km/h. / Gazeta e Prizrenit

Asnjë koment

Comments are closed.