16-09-2021

Parashikimi i motit për sot dhe 4 ditët e ardhshme

Sot – Kryesisht me diell, pasdite me vransira kalimtare. Përreth viseve malore nuk përjashtohen mundësi për riga lokale shiu.

12.09 – Kryesisht me diell, herë herë edhe me vransira kalimtare, kryesisht të nivelit të lartë.

13.09 – Kryesisht me diell.

14.09 – Kryesisht me diell.

15.09 – Kryesisht me diell dhe shumë ngrohtë.Temperaturat e ajrit do të luhaten përreth vlerave mesatare, me minimale që luhaten nga 10C deri 12C, e ato maksimale nga 26C deri 29C.

Do të fryjë erë e lehtë dhe mesatare kryesisht nga krahu verior 1-8m/s.Shtypja atmosferike luhatet përreth vlerave normale.

Asnjë koment

Comments are closed.