04-10-2023

Parashikimi i motit për sot (e hënë)

Për të Hënën parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe i nxehtë

Era do të fryjë nga kuadrati i verilindjes me shpejtësi prej 10-32 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 10 deri në 14°C, ndërsa ato maksimale prej 27 deri në 30°C. /MK

Asnjë koment

Comments are closed.