04-10-2023

Parashikimi i motit për sot ( e hënë )

Për sot parashikohet fillimisht të ketë mjegull në zona të caktuara në orët e mëngjesit, më pas dita do të vijojë me diell dhe vranësira të pakta. Ka mundësi të ketë ndonjë reshje të izoluar në zonat malore.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 13 deri në 15°C, ndërsa ato maksimale prej 26- 30°C./ MK

Asnjë koment

Comments are closed.