22-05-2024

Parashikimi i motit për sot ( e hënë )

Për të hënën parashikohet të mbajë mot me diell. Në orët e mëngjesit mund të ketë lokalisht mjegull nëpër lugina dhe ultësira.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 5 deri në 8°C, ndërsa ato maksimale prej 21-23°C./MK

Asnjë koment

Comments are closed.