15-07-2024

Parashikimi i motit për sot ( e mërkurë )

Për sot parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku ka mundësi gjatë ditës të ketë ndonjë rrebesh të izoluar, kryesisht në zonat malore.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 12 deri në 14°C, ndërsa ato maksimale prej 26 – 30°C. /MK

Asnjë koment

Comments are closed.