18-06-2024

Parashikimi i motit për sot ( e mërkurë )

Për sot parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira.

Era do të fryjë kryesisht nga kuadrati i verilindjes, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 13-45 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 12 deri në 14°C, ndërsa ato maksimale prej 22 deri në 26°C./MK

Asnjë koment

Comments are closed.