20-05-2024

Parashikimi i motit për sot ( e mërkurë )

Për të mërkurën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, të cilat gjatë pasditës këto të fundit pritet të tërhiqen.

Era do të fryjë nga veriu, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 15-44 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 8 deri në 11°C, ndërsa ato maksimale prej 21 deri në 24°C. /MK

Asnjë koment

Comments are closed.