28-05-2024

Parashikimi i motit për sot ( e premte )

Për sot ( e premte ) parashikohet mot me vranësira të shpeshta dhe intervale të shkurta me diell, ku pritet lokalisht të ketë ndonjë reshje të izoluar shiu, ndërsa në zonat malore do të jenë në formë të borës.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 1 deri në 5°C, ndërsa ato maksimale prej 10 deri në 14°C./MK

Asnjë koment

Comments are closed.