04-10-2023

Parashikimi i motit për sot (e premte)

Për të sot (e premte) parashikohet mot me diell dhe vranësira, ku kryesisht gjatë orëve të pasditës, sidomos më vonë, pritet të ketë rrebeshe lokale shiu, të shoqëruara me shkarkesa rrufesh dhe mundësi për breshër.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 11 deri në 13°C, ndërsa ato maksimale prej 25-30 °C.  /MK

Asnjë koment

Comments are closed.