30-05-2024

Parashikimi i motit për sot ( e shtunë )

Për sot parashikohet mot me diell dhe vranësira.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 9 deri në 12°C, ndërsa ato maksimale prej 24 – 27 °C, njofton Meteo Kosova percjell Gazeta e Prizrenit.

Asnjë koment

Comments are closed.