24-05-2024

Parashikimi i motit për sot (e shtunë)

Përsot parashikohet mot kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 7 deri në 11°C, ndërsa ato maksimale prej 25- 28 °C./MK

Asnjë koment

Comments are closed.