16-07-2024

Parashikimi i motit për të dielën (07.04.)

Për të dielën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku gjatë pasditës mund të ketë reshje të izoluara shiu në lokalitete.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 7 deri në 10°C, ndërsa ato maksimale prej 23 deri në 25°C./MK

Asnjë koment

Comments are closed.