21-05-2024

Parashikimi i motit për të dielen

Parashikohet që në orët e para të 24-orëshit e deri në mëngjes të ketë reshje lokale shiu, të cilat në zona të caktuara do të jenë në formë të rrebesheve, sidomos në Rrafshin e Dukagjinit. Dita do të vijojë me diell dhe vranësira.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 13 deri në 15°C, ndërsa ato maksimale prej 22 deri në 25°C./MK

 

Asnjë koment

Comments are closed.