13-07-2024

Parashikimi i motit për të enjten (11.07.)

Për të enjten parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe jashtëzakonisht i nxehtë. Kujdes! Rrezik i mundshëm i dehidrimit dhe goditjes nga nxehtësia nëse qëndroni jashtë për periudha të gjata kohore.

Era do fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 10-33 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 17 deri në 21°C, ndërsa ato maksimale prej 34 deri në 37°C.

 

Asnjë koment

Comments are closed.