30-05-2024

Parashikimi i motit për të enjten

Për të enjten parashikohet mot me diell dhe vranësira.

Era fillimisht do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 8-30 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 2 deri në 4°C, ndërsa ato maksimale prej 12 – 14 °C./MK

Asnjë koment

Comments are closed.