19-07-2024

Parashikimi i motit për të hënën ( 05 shkurt )

Për të hënën parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe i ngrohtë.

Era do të fryjë nga kuadrati i perëndimit dhe jugperëndimit, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme në regjionin e Gjakovës, me shpejtësi prej 20-49 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -2 deri në 4 °C, ndërsa ato maksimale prej 15 -19 °C, njofton Meteo Kosova, percjell Gazeta e Prizrenit.

Asnjë koment

Comments are closed.