22-07-2024

Parashikimi i motit për të hënën, 17.06

Për të hënën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira. Gjatë pasditës ka mundësi të ketë ndonjë reshje të izoluar, kryesisht në zonat malore.

Era do fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 10-38 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 14 deri në 16°C, ndërsa ato maksimale prej 29 deri në 32°C.

 

Asnjë koment

Comments are closed.