14-04-2024

Parashikimi i motit për të mërkurën ( 06.03 )

Për të mërkurën parashikohet të mbajë mot me me vranësira dhe intervale me diell, ku kohë pas kohe pritet të ketë reshje lokale shiu, të cilat në zona të caktuara pritet të jenë në formë të rrebesheve afatshkurtër. Ka mundësi të ketë ndonjë vetëtimë dhe bubullimë.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 3 deri në 5°C, ndërsa ato maksimale prej 13 deri në 15°C./MK

 

Asnjë koment

Comments are closed.