21-04-2024

Parashikimi i motit për të mërkurën ( 28.02 )

Për të mërkurën parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell.

Era do të fryjë nga juglindja, e cila kohë pas kohe pritet të jetë mjaft e fuqishme lokalisht, me shpejtësi prej 17-52 km/h!

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 5 deri në 7°C, ndërsa ato maksimale prej 15 deri në 19°C./ MK

Asnjë koment

Comments are closed.