20-05-2024

Parashikimi i motit për të mërkurën

Për të mërkurën parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell, ku në momente të caktuara mund të ketë reshje të pakta lokale shiu, kryesisht në Rrafshin e Dukagjinit.

Temperaturat shënojnë ngritje, me minimale që do të lëvizin prej -4 deri në -1°C, ndërsa ato maksimale prej 7 deri në 11°C. /MK

Asnjë koment

Comments are closed.