13-07-2024

Parashikimi i motit për të premten ( 05.07.)

Për të premten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira.

Era do fryjë kryesisht nga drejtimi i veriut, me shpejtësi prej 10-39 km/h.

Temperaturat do të shënojnë ngritje, me minimale që do të lëvizin prej 11 deri në 14°C, ndërsa ato maksimale prej 26 deri në 30°C. /MK

Asnjë koment

Comments are closed.