15-07-2024

Parashikimi i motit për të premten ( 07.06 )

Për të premten parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe i nxehtë. Ka mundësi të ketë ndonjë reshje të izoluar në perëndim të vendit.

Era do fryjë kryesisht nga drejtimi i veriut me shpejtësi prej 10-25 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 12 deri në 14°C, ndërsa ato maksimale prej 29 – 31 °C./MK

Asnjë koment

Comments are closed.