15-04-2024

Parashikimi i motit për të premten ( 22.03 )

Për të premten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira. Në zona të caktuara mund të ketë ndonjë reshje të izoluar.

Temperaturat do të shënojnë ngritje, me minimale që do të luhaten prej 1 deri në 5°C, ndërsa ato maksimale prej 13 deri në 16°C, njofton MeteoKosova percjell Gazeta e Prizrenit.

Asnjë koment

Comments are closed.