22-07-2024

Parashikimi i motit për të premten ( 29.03. )

Për të premten parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe i ngrohtë.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri në 9°C, ndërsa ato maksimale prej 21 deri në 23°C ,njofton MeteoKosova percjell Gazeta e Prizrenit.

Asnjë koment

Comments are closed.