16-07-2024

Parashikimi i motit për të shtunën, 15.06

Për të shtunën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta. Do të jetë shumë ngrohtë.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 10 deri në 14°C, ndërsa ato maksimale prej 26 deri në 28°C. /MK

Asnjë koment

Comments are closed.