23-04-2024

Parashikimi i motit për të shtunën ( 30.03.)

Për të shtunën parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë.

Era do fryjë fryjë nga drejtimi i jugperëndimit dhe juglindjes, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, prej 15-41 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri në 9°C, ndërsa ato maksimale prej 23 – 26°C. /MK

Asnjë koment

Comments are closed.