17-06-2024

Parashikimi i motit për sot ( e mërkurë )

Për sot parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 12 deri në 14°C, ndërsa ato maksimale prej 22 deri në 26°C.

Asnjë koment

Comments are closed.