17-06-2024

Përfundon ndeshja, ja rezultati Fushë-Kosova-Malisheva

Ndeshja a parë e kësaj fundjave në Superligën e Kosovës nuk ka nxjerrë fitues. Fushë-Kosova dhe Malisheva kanë barazuar.

Në pjesën e parë nuk pati raste për asnjërin ekip.

Në pjesë e dytë të dyja skuadrat krijuan raste shënimi, por pa sukses.

Pas kësaj ndeshje Malisheva gjendet në pozitën e katërt me trembëdhjetë pikë, ndërsa Fushë-Kosova në vendin e dhjetë me gjashtë pikë.

Në vendin e parë të tabelës së Superligës gjendet Ballkani me 23 pikë.

Asnjë koment

Comments are closed.