13-04-2021

Përleshje mes të rinjve në Prizren, theret një person

Një përleshje ka ndodhur sonte në Prizren midis disa të rinjve.

Si pasojë e kësaj përleshjeje, një person është therur dhe është në gjendje të rëndë, transmeton Indeksonline.

RTV Besa aka sjell pamje nga vendi i ngjarjes, ku tashmë ka dalë policia dhe po i kryen hetimet.

Asnjë koment

Comments are closed.