22-07-2024

Policia jep detaje rreth gjetjes së një personi të vdekur në Prizren

Një person është gjetur pa shenja jete në banesën e tij në Prizren.

Njësitet policore, zjarrfikësit dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes, ku edhe është konstatuar vdekja e viktimës.

Raporti nga Policia

HETIM I VDEKJES

Rr. Shotë Galica, Prizren 01.07.2024-12:30. Viktima mashkullkosovar është gjetur pa shenja jete në banesën e tij. Njësitet policore, zjarrfikësit  dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes, ku edhe është konstatuar vdekja e viktimës. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion. Rasti duke u hetuar.

Asnjë koment

Comments are closed.