31-05-2020

Prizren: 40 të porsalindur gjatë katër ditëve të fundit

Gjatë katër ditëve të fundit në Prizren janë regjistruar 40 foshnje.

Në maternitetin e spitalit të përgjithshëm “Prim.Dr.Daut Mustafa”, u lindën 24 djem dhe 16 vajza, shkruan “GazetaePrizrenit.net ”.

Asnjë koment

Comments are closed.