15-06-2024

Prizren: Arrestim shkaku i lojërave të fatit

Një person është arrestuar shkaku i lojërave të fatit në Prizren

“Njësia policore ka shoqëruar në stacion policor të dyshuarin mashkull K-Shqiptar, pasi që i njëjti në lokalin e tij kishte organizuar lojëra të fatit. Si prova materiale janë konfiskuar disa zhetona, letra bixhozi, një telefon mobil dhe 1790 euro para të gatshme”, njofton Policia.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuar është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt./GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.